After Effects VFXVFX.COM

Bir projede birleştirilen iki 4k döngü sunar.Havai fişekler, Fenerler ve Arka Planların tümü ayrı katmanlardır.Fenerler için alfa kanalı dahildirHer 10 saniyede 2 metin yer tutucusuyla kesintisiz döngüler.Mevcut örnek projede size toplam 8 metin vermek.Havai fişekler ve Fenerler bu Çin Tatili'ni Unutulmaz Yeni Yıl yapar.3840 × 2160, 30 FPS.

VFXVFX.COM için zaten birkaç yıldır farklı animasyon projeleri oluşturuyorum ve sizi profilimde gördüğüme sevindim. After Effects'te animasyon oluşturmayı seviyorum ve umarım projelerim arasında kendiniz için ilginç bir şeyler bulacaksınız. Slayt Gösterileri, Film Fragmanları, Sinema Başlıkları.

Proje yapılandırılmıştır, herhangi bir manipülasyon sadece birkaç tıklamayla çok kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilir!Kullanışlı kontrol paneli, efektleri hızlı ve kolay bir şekilde yönetmenizi ve renkleri değiştirmenizi sağlar!Özellikleri:17 Sahne15 Medya Yer Tutucusu32 Metin Yer Tutucusu1 Logo Yer Tutucu2:08 dk. Varsayılan SüreRenkler ve Efektler için Kontrol PaneliFull HD 1920 × 1080 pikselPürüzsüz AnimasyonEklenti GerekmiyorAfter Effects CS6 ve ÜstüVideo Yardım Dosyası içerir